Zeytinburnu çevresinde tercüme şirketi mi lazım o zaman doğru tercüme sayfadasınız.

Uzman Taice, Makedonca, Fince, Taice veya Hırvatça olmak üzere bütün lisanlarda mütercim hizmeti konseptiyle, yaraşır tercüme ücreti ile Zeytinburnu içine hizmet sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Zeytinburnunda çevirmenlik bürosu olarak tarafımıza ekseriyetle tercümesini yaptığımız belgeler bazıları bunlardır; Finansal Analiz, Boşanma Kararı, Gayrimenkul Değerleme, Boşanma Kararı, Uygunluk Sertifikası, Finansal Durum Sunum ve Patent Sözleşmesi gibi Sözleşmeleri sayabileceğimiz gibi bütün dosyaların noter tasdikli tercümesini gerçekleştiriyoruz.

Metin çevirisi gerçekleştirdiğimiz gibi simültane tercümanlık hizmeti de yapıyoruz. Ardıl çeviri isteğiniz is görüşmesi veya is Anlaşmaları ile alakalı olabileceği gibi her çeşit tercüme talepleriniz Zeytinburnunda ki tercümanlık Şirketimize telefon açarak ücretlendirmesi ve zamanlamasını belirtebiliriz.

ister Halideedip, Barbaros, Sefaköy, Soğanlık, Mehterçeşme isterseniz de Kumkapida oturun, Web ortamından İstanbul’un her şehrine mütercimlik hizmetini götürüyoruz.

tercume

 

 

Tag: Zeytinburnu çeviri fiyatları, Zeytinburnu tercüme büroları, Zeytinburnu tercüme şirketi, Zeytinburnunda çeviri firmaları

http://www.tercumeburolari.gen.tr/istanbul/zeytinburnu/3/40+kat3-tercume_burosu_zeytinburnu.html

Bir Cevap Yazın