cevirisehir

 

 

 

 

 

 

Sancaktepe içinde tercüme şirketi mi aramaktasınız o halde doğru adrestesiniz.

Kaliteli italyanca, Portekizce, Taice, Arnavutça veya Arapça olmak üzere tüm lisanlarda çeviri hizmeti mantalitesiyle, cazip tercüme ücreti ile Sancaktepe tarafına hizmet vermekten haz duymaktayız.
Sancaktepede tercümanlık ofisi olarak büromuza ekseriyetle tercümesini yaptığımız belgeler örnekleri; Fatura, Dolaşım Sertifikası, Mali Tablo, Vasiyetname, Üretici Sertifikası, ihale Belgeleri ve Rehin Sözleşmesi gibi dokümanları örnek gösterebileceğimiz gibi tüm Evrakların noter tasdikli tercümesini yapiyoruz.

Metin çevirisi ifa ettiğimiz gibi simültane tercümanlık hizmeti de gerçekleştirmekteyiz. Ardıl tercüme isteğiniz Ticari Toplantılar veya Basın Toplantıları ile ilgili olabileceği gibi her türlü tercüme talepleriniz Sancaktepede ki tercüme firmamızla irtibat kurarak fiyatlandırması ve zamanlamasını söyleyebiliriz.

ister Binkılıç, Gültepe, Heybeliada, Kıraç, Kasımpaşa isterseniz de Durusuda yaşayın, Web sitemizden İstanbul’un her iline mütercimlik hizmetini götürüyoruz.

tercume

 

 

 

 

Tag: Sancaktepe çeviri fiyatları, Sancaktepe tercüme büroları, Sancaktepe tercüme şirketi, Sancaktepede çeviri firmaları

http://www.tercumeburolari.gen.tr/istanbul/sancaktepe/3/30+kat3-tercume_burosu_sancaktepe.html

Bir Cevap Yazın